• Новак
SheIn Жените Флорални Ракави Cami Romper Заврши V Вратот Лето Jumpsuit Секојдневен Скокач

SheIn Жените Флорални Ракави Cami Romper Заврши V Вратот Лето Jumpsuit Секојдневен Скокач

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Овој повик едно парче краток rompers функција здрав цветни печатење, без ракави, шпагети ремени, заврши v деколте, дизајн, привлече повеќе внимание и комплименти од народот.Еластичен собра половината и широк нозе дизајн на оваа romper, лесно да се стави на или полетување, и ќе ви даде повеќе удобно носење exprience.Jumpsuits и rompers шорцеви за жени натпревар и со сандали, влечки, спортски чевли или потпетици, прави да се чувствуваат посигурни и ќе ви даде фантастичен момент.Цветни cami jumpsuit е погодна за дома, чисто, работа, плажа, одмор, забава, спорт или други, совршен за секоја сезона или повод.Ве молиме погледнете го големина мерење подолу.Големина на Табела : XS : Биста : 32.7", Половината Големина : 24.8", Хип Големина : 39", Должина : 31", Бедрото : 26.4", S : Биста : 34.3", Половината Големина : 26", Хип Големина : 40.6", Должина : 31.5", Бедрото : 27.2", M : Биста : 35.8", Половината Големина : 27.2", Хип Големина : 42.1", Должина : 32", Бедрото : 28", L : Биста : 38.2", Половината Големина на : 28.9", Хип Големина : 44.5", Должина : 32.7", Бедрото : 29.1", XL : Биста : 40.6", Половината Големина : 30.7", Хип Големина : 46.9", Должина : 33.4", Бедрото : 30.3",.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста