• Новак
YBZS 2100Pa Автоматско Роботски Правосмукалка Smart Home Sweeper Батерија Само-Полнење Тајмер Тивка Сите Кат Сува Влажни

YBZS 2100Pa Автоматско Роботски Правосмукалка Smart Home Sweeper Батерија Само-Полнење Тајмер Тивка Сите Кат Сува Влажни

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

-[Ниско ниво на Бучава]- The Sweeper Робот' бучава е ниско да 65db. -[Self-Полнење]- Кога на власт е само 20%, со убедливо машината автоматски се наоѓа на полнење стои дека праќа сигнал и трошоци во режимот на државата. -[Место Чистење]- Интелигентно план на маршрутата и чист околу центарот, max чистење на областа едно време : 120-150㎡. -[Мал Тенок Дизајн]-На почисто робот може да се чистат под мебел, софи и други подрачја кои се тешко да се , создавање на чист и удобен дом. -[Соодветна Висина]- Sweeper Роботот само треба 9cm,шатл до дното на креветот, кафе на маса и други ниски области слободно.Работен напон : DC16.8 Dust капацитет : 0.3 LCharging време : 3 hours Continuous користење време : 60-90mins Input напон : 110 V/220 VOutput напон : 24 VOutput струја : 1 ARated моќ : 25 WNoise 800 Pa Climbing чекор висина : 15mm Maximum чистење област : 120-150 Size : 305*270*95mm Package големина : 465*385*150mm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста