• Новак
Зимската Капа за Кабел Поврзана Руно Наредени Beanie за Жените Дебели Солидна Боја N Писмо Оркестарот Поврзана Волна Шапка Пом Пом Топли Капи

Зимската Капа за Кабел Поврзана Руно Наредени Beanie за Жените Дебели Солидна Боја N Писмо Оркестарот Поврзана Волна Шапка

Оценка на стоката:
DEN 35.76

Достапност
Производот е достапен

Иако оваа шапка има малку тенка, уште еден слој може да се зачуваат повеќе топлина во студена зима.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Со топла руно lineds,густата шапка може целосно да се загрее главата и ушите.Сплетам beanie шапка повеќе помек и потопло.Таа е погодна за сите типови на сцени.Тоа е исто така добар избор за подарок за девојка, мајка, браќа и колеги.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа е најдобар придружник во студена зима.Одлично за активности на отворено и дневни потоплите.Тоа е најдобар придружник во студена зима. "Добредојде ""Hisoul"" продавница!!!✿✿✿ ✿Двоен Слој : Оваа шапка,имаме двоен слој дизајн, ќе направи да се чувствувате повеќе топло.Дедо мраз Капи е совршена декорација држач за вашиот костим партија да се создаде пријатно и интересна атмосфера погодна за Божиќ.turban може да се користи од страна на ракот на пациентите подложени на хемотерапија или секој гледа за специјално дизајнирани turbans.Печати на враќање превозот етикета. ★Удобно и мека : плетени мека beanies, многу мека и еластична,Поврзана beanie шапка повеќе помек и потопло.Сплетам beanie шапка повеќе помек и потопло.Сува рамна или висат да се исуши.закуп контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.Тоа е најдобар придружник во студена зима. ☃☃Одговараат на ситуацијата : топлите и стилски шапка е поврзана погоден за сите алишта во вашиот зима.Рака Мие Само.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тоа Ќе Се Заштити Кожата Од Штетните Ув Зраци И Да Ја Задржите Вашата Коса Од Вашето Лице И Очи.совршен за риболов, одмор, планинарење, лов, патуваат и други активности на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста