• Новак
Qianuer Newsboy Капи за Мажи Кожа Ivy Рамен Капа Gatsby Возење Cabbie Шапка

Qianuer Newsboy Капи за Мажи Кожа Ivy Рамен Капа Gatsby Возење Cabbie Шапка

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тоа е многу убав и модерен капа.Голема gastby cabbie капа за 1920-тите или 1940 година партија.Сезони : есен, зима, пролет, дури и во текот на летото.Стилски и модни рамен ivy капа, оди добро со секоја облека.1-инчен да 23.Исто така совршениот костим капа, да се облекува шапка шапка.Takeing сметка на животната средина, ние секогаш да се инсистира на користење на едноставни пакувањето на производот,се надеваат дека ќе се разбереме!.Со мека обвивка и sweatband, мала тежина и дише, многу удобен за носење во текот на целиот ден долго.1-инчен да 23.Не машина за миење, не blench, не ја собори сува, не железо.Една големина одговара на повеќето.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста