• Новак
Жените Beanie Мека Водат Кабел Поврзана Капи Може Да Висат Маски Отворено Топло Волнени Капи

Жените Beanie Мека Водат Кабел Поврзана Капи Може Да Висат Маски Отворено Топло Волнени Капи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакет Содржина : 1 PC Капа на Главата обемот : 56-59 CM.Жените Плетени Капи Може да Висат Маски Отворено Топло Волнени Hats Feature : Мека и удобна да се носат : Мека, топла и еластична ткаенина обезбедува супер удобно се вклопуваат. Рака за перење е, исто така, во РЕД, но не сува чиста.Опремени затворање.Грижа инструкции : Машинско-мие под 30°C.Dimensionally стабилна и боја-брзо, дури и по многу, многу мие.Машина за миење или рака мие е можно, се разбира, рака мие можат подобро да се заштити.Тоа е лесно да се совпаѓаат со волнени капути, тексас јакни, џемпери, суичери, тесни leggings и сите други модерен облека во вашиот плакар.Ова модерно stitched, високо-квалитетни beanie шапка има различни бои за да изберете од.Polyacrylic Beanie Wide користи : совршен за зима, есен и пролет.Без разлика на главата големина или луда фризура, ова термички шапка ќе се водат за да ви одговара.Благодарение на еластична плетени ткаенини, тоа се вклопува со шефот на обемот на 55-60 cm да ги заштитите ушите. 【Колокација】Секојдневно стил,Можете да го користите капи и шалови одделно или заедно.Windproof и snowproof.Ултра мека порибување капа држи главата чувство атмосфера со доволно breathability за потоплите денови,Тоа е tretchy и еластична.Таа има високо-квалитетна мека и удобна акрил од надвор, туку од внатре, тоа ви држи многу топло поради густа обвивка.На плетени капа е идеален за надворешна употреба спортови и активности, како што се пешачење, кампување, скијање, џогирање, риболов, качување, итн. 【МАТЕРИЈАЛИ】акрил, супер топла и мека, beanie шапка е толку удобно дека ти не ќе сакаат да го симнат, големината може да ги покрие ушите, така што нашите уши никогаш нема да падна ладно во зима.можете да се меша и натпревар со многу различни тимови. 【Дизајн за вас 】Ова модерно поврзана beanie шапка е многу погоден за ладна зима, ви дава чувство на топлина, комфор и мекост.beanie растеглив да се вклопи добро за мажите и жените, но исто така да ги задржи главата е топло и удобно, а тоа отворено спорт во ладно време.можете да ги користите за да се чисти снегот,топло, и добро опремени. 【Подароци 】на beanie шапка никогаш надвор од датумот, може да биде одличен подарок за мажите, сопруг, дечко, жени, неа, сопруга;Вклучувајќи и пријатели на семејството мајка, сестра љубовник девојка сопруга партнер ќерка соученик неколку колега од работа роденденски подарок годишнината подарок љубители на родителите татковци, мајки, деца, синови, ќерки девојка дечко чичковци тетки дете сопруг невестата младоженецот бебе момчиња девојчиња тинејџерите ,презентирајќи го како Божиќ подарок, денот на Благодарноста Дена, роденденски подароци да помине топлина за вас љубовник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста