• Новак
TJLSS Мини Риба Резервоарот Десктоп Морски Aquaponic Аквариум Риби Сад со Вода Fliter LED Светло USB Воздушна Пумпа Преносни Декорација (Боја : BlackTank Бела LED)

TJLSS Мини Риба Резервоарот Десктоп Морски Aquaponic Аквариум Риби Сад со Вода Fliter LED Светло USB Воздушна Пумпа Преносни

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : акрил.Риба резервоарот форма : одделуваат.Резервоарот тип : Еколошки трева цилиндар.Производ големина : 13x7.5x18cm.Јачина на звук : 1 L.Објектот спецификите:Тип : Fish Aquariums Тип : Риба Bowls Volume : 1 LMaterial : acrylic The риба резервоарот форма : detached The резервоарот тип : Еколошки трева cylinder The применливи предмети : fish Unit Тип : piece Package Тежина : 0.8 kg (1.76 lb.)Производ големина : 13x7.5x18cm Package Големина : 25cm x 20cm x 18cm (9.84 во x 7.87 во x 7.09 во)Пакет Листата : 1x Мини Риба Резервоарот.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста