• Новак
Моден Кристали Сребрена/Златни Нокти Кристал Пари Монета Помине Шарм DIY Нокти Додатоци Помине Накит 3D Долар Помине Уметност Декорација(20PCS-#7)

Моден Кристали Сребрена/Златни Нокти Кристал Пари Монета Помине Шарм DIY Нокти Додатоци Помине Накит 3D Долар Помине Уметност

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Количина : 1 Buc/20 Компјутери.Боја : Злато/ Сребрена/Розово злато.Големина : Како на сликата покажува.Материјал : Циркон/Метал.пакетот вклучува : 1* 3 D помине шарм или 20 * мини помине декорација.Материјал : Циркон/Metal Quantity : 1 Buc/20 Pcs Size : Како слика shown Color : Злато/ Сребрена/Роуз goldpackage вклучува : 1* 3 D помине шарм или 20 * мини помине decoration Easy да се применуваат на природни или вештачки nails Suitable да се користи на врвот на ноктите полирање, УВ гел систем со ноктите алатка.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти,Мобилен телефон Украси и сл.Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик.Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста