• Новак
Канал Визија 1-Текст Микро Modulator (E1200)

Канал Визија 1-Текст Микро Modulator (E1200)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Види било кој видео извор на било која ТЕЛЕВИЗИЈА со промена на modulated канал. 25d Bm V излез, без напон браун испис.UHF 14-78 со широк опсег канал кабел.CATV ултра бенд 65-135 канали.Push-button канал селектор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста