• Новак
Пустината Рерна Mitts,Отпорни на Топлина Не се Лизга Рерна Ракавици за Кујната Готвење Печење (1 Пар)

Пустината Рерна Mitts,Отпорни на Топлина Не се Лизга Рерна Ракавици за Кујната Готвење Печење (1 Пар)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Рерната Mitts Направен Од Висок Квалитет На Полиестер, Водоотпорен,Лесен За Чистење,Трајни,Отпорни На Топлина,Мека,Чувствуваат Поудобно И Флексибилна Работа Додека Готвење,100% Памук Внатрешни Работи Лагер Заштитат Рацете Од Топлина, Пареа И Маснотии.Големина : 11 X 5.9 Инчи Е Совршен За Безбедност Должина Дали Ќе Ги Преземе Шпорет Вади Од Рерна Или Ги Собереш Топла Тенџерето Од Шпорет,Или Сакаат Скара,Може Да Бидат Сигурни Дека Вашите Раце И Носови-Оружје Ќе Бидат Заштитени И Од Овие Високо-Квалитетни Отпорни На Топлина Ракавици.Идеален За Движење Или Задржување Топла Грнци,Чинии,Садови За Храна Или Прибор За Јадење.Персоналните Рерна Mitts Се Совршен Housewarming Подароци, Одмор Подарок И Внимателен Подарок За Вашата Сопруга И Мајка Која Revels Во Печење И Готвење.Мора Да Се Има Алатка/Секојдневниот Essentials Во Секоја Кујна.Лесен За Чистење : Рака Мие Само, ДА Не го Користите Кајгана, да се Избегне Изложување на Сонце.Секој Со Виси Јамка За Да Се Продавница Во Кабинетот, Скара Или Провизии.Ако Постои Било Каков Квалитет Или Друг Проблем Во Рерна Mitts Сте Го Добиле,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил Без Двоумење.Ние Ќе Бидеме Тука За Вас И Обидете Се Потрудиме Да Ви Помогнат Да Се Реши Проблемот, Ви Благодариме За Вашето Разбирање И Поддршка.Боја : Пустината Големина : 11 X 5.9 Inches Using Високо-Квалитетни Полиестер,Дебела И Издржливи,Меки И Удобни;Lanyard Дизајн,Погодно Виси Складирање,Многу Интимни;Анти-Жешка Изолација,Удобен И Практичен.Нашата Фурна Mitts Може Целосно Да Го Блокира Топлина За Секунди До 500 Степени, А Не И За Долго Време, Но Само Затоа Што На 100% Полиестер Материјал, Овие Ракавици Се Многу Мека И Еластична, Што Може Да Се Наведнуваат Нив Практично Во Секоја Позиција На Вашата Рака Може Да Се Движи.За Разлика Од Силикон Рерна Mitts, Тие Имаат Економски И Кулинарски Предност И Се Сосема Нетоксичен.Купете Еден Пар Од Памук Рерна Mitts По Прифатлива Понуда И Бидете Сигурни Дека Ќе Ги Имаат Најдобрите Заштитни Алатки Ви Треба, Како Ќе Се Готви Во Кујната.Оваа Микробранова Ракавици Mitts Дизајниран Withvariable Модерни Бои, Што Е Одлично За Да Одговара На Вашата Кујна Decorationstyle.Стилски Дизајн, Најдобар Одмор Подарок За Семејството, Friends Package Including1 Пар На Рерната Mitts.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста