• Новак
Beanos Сос од Рен, 8-Унца (Пакување од 12)

Beanos Сос од Рен, 8-Унца (Пакување од 12)

Оценка на стоката:
DEN 913.68

Достапност
Производот е достапен

Објектот Пакет Димензија : 23.6 cm L x 23.4 cm W x 21.2 см Х. Земја на потекло сад.Објектот Пакет Тежина : 7.054 lb.Состојки : Соја Масло, Вода, Пченка Сируп, Оцет, жолчки од Јајце, Модифицирана Пченка Скроб, Рен, Сол, Ароматичните, Калиум Sorbate (конзерванс), Xanthan гуми за Џвакање, Калциум Disodium EDTA додаде за да се заштити вкус.Beano е® Небесен Коњ Ротквица Сос.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста