• Новак
Гробот На Дракула #24 Септември 1974 Бронзеното Марвел Стрип

Гробот На Дракула 24 Септември 1974 Бронзеното Марвел Стрип

Оценка на стоката:
DEN 468.00

Достапност
Производот е достапен

Вкупно Инвентар Од Пет До Десет Милиони Предмети Во Кој Се Комични Книги; Списанија; Книги; Brewermania;.Календари; Каталози; CGC Оценување на Стрипови; Забава Сувенири; Стакло, Вклучувајќи Chihuly; Fenton;.Murano; Постери; Програми; Евиденција; Упатување Клубови, Спортски Сувенири; Играчки; Трговија Картички И Повеќе.Класичен бронзеното Хорор/Sci Fi Стрип Од Марвел Стрип Гробот На Дракула Број 24 септември, 1974 НАД Просечната Состојба : Боја и сјај се одлични, неколку едвај discernable микро ' рбет стрес знаци, малку општо агол носат вклучувајќи мал динг во долниот десен агол на задниот поклопец, внатрешни работи е Многу чиста.Веројатно Никогаш Не Чита.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста