• Новак
Спреј Шише Складирање Рек Абразивен Материјал Виси Железнички Автомобил Убавина Продавница (Полица + 5 куки)

Спреј Шише Складирање Рек Абразивен Материјал Виси Железнички Автомобил Убавина Продавница (Полица + 5 куки)

Оценка на стоката:
DEN 1463.76

Достапност
Производот е достапен

боја : црна.Материјал : метал.големина : 550*120*120mm.тежина:За 1kg.Regular Used за складирање спреј шишиња, абразивни, чистење агент, итн.Решетката со 5 дупки и 5 пластични виси куки.Дупка работ со мека кожа за безбедно чување.Сите алатки и прибор се во добра состојба во детали продавница.Regular Used за складирање спреј шишиња, абразивни, чистење агент, итн.Решетката со 5 дупки и 5 пластични виси куки.Дупка работ со мека кожа за безбедно чување.Сите алатки и прибор се во добра состојба во детали продавница.боја : црна Материјал : метал големина : 550*120*120mm тежина:За 1kg Пакет Содржина : 5* Кука 1 * Наводнување може да закачалка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста