• Новак
FYTENG Компир Садење Кеси, 4pcs 10 Литри Не-Ткаени Торба Растенијата Садење Торба, Компир Расте Кеси е Погодна за Компир, Домат, Морков, Сладок Компир Садење Торба(Трева Зе

FYTENG Компир Садење Кеси, 4pcs 10 Литри Не-Ткаени Торба Растенијата Садење Торба, Компир Расте Кеси е Погодна за Компир,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ние сме професионална снабдувач На квалитетот е загарантирана, ве молиме да бидат сигурни да се купи!.????【10 литри капацитет и дише материјал】 4-парче сет-секој компир садење торба има голем капацитет од 10 литри. Ние сме професионални компир садење торба снабдувачот, за да се решат проблемите за вас во секое време, купување на нашите производи, се чувствуваат му на бога. Тогаш едноставно да го посипете и вода. Направен од висок квалитет не-плетени ткаенини, дише, не-токсични, перат, силни и издржливи.Додека растенијата произлегува од врвот на торба.Секој готовиот производ ќе оди преку три инспекции и селекции пред тоа конечно се продава на клиентите.Како растенија ' ртат и расте, ги додавање на повеќе почвата. , Овошје, лековити билки, компири, патлиџани, пиперки, zucchini и многу други зеленчук, исто така, може да се користи како подарок за вашите пријатели кои сакаат да расте.Нашите компир садење кесички се направени од не-плетени материјали, кои се дише и влага-доказ , Мекост и пропустливост, повеќе погодна за раст на растенијата и апсорпција на хранливи материи, зголемување на приносот!.Визуелна Велкро прозорец дизајн : Можете да ги почитуваат овошје секој ден процесот на растење е еден вид на уживање. Висок квалитет на материјалите, еднократно, FYTENG садење кеси може да биде погоден за сите сезони.Можете лесно може да се движи растенијата садење кеси на балкони, градини, дворови, коридори, куќи, оранжерии, и исто така можете да растение различни растенија, taro, рдокви, кромид, краставици, зеленчук, цвеќиња според вашите лични желби. Види и да чекаат за компирот да созрее. ????【Обезбедување на квалитет】Нашата мисија е да им обезбеди на клиентите со високо-квалитетни производи и одличен клиент искуство. Стави неколку инчи на почвата на земјата.Можете удобно место на садење чантата насекаде според вашите сопствени желби.Ова е многу научни волумен големина за садење на некои растенија (други куќи не може да биде 10 литри, ве молиме да бидат внимателни при купување). Засадување торба е чантата со рачка, можете лесно може да се движи до позиција каде што треба да се одржи тоа. Нашата градина садење кеси се збир на 4 PCS, од кои секоја има волумен од 10 литри. ????【Широко се користи сцени】се справи со дизајн.Исто така можете да ги собереш зрели плодови низ прозорец, без да копа.Одржување на вода и хранливи материи редовно. ????【На високо-квалитетни производи】 Нашите компир садење кесички се направени од високо-квалитет еколошки не-плетени материјали, вакуум компресија пакување, поедноставно и повеќе модерни од традиционалните пластични цвет садови, и имаат долг животен век, кој може да се користи за многу години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста