• Новак
Компир Расте Кеси 10Gallon 3 Pack,Растенијата Растат Кеси со 2 Клапи,Расте Кеси за Зеленчук со Цврсти Рачки,Морков Расте Кеси,Расте Кеси Градинарство,Компири Расте Кеси,Тк

Компир Расте Кеси 10Gallon 3 Pack,Растенијата Растат Кеси со 2 Клапи,Расте Кеси за Зеленчук со Цврсти Рачки,Морков Расте

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【2 Клапи Велкро Дизајн】 Нашата градина расте кеси доаѓаат со 2 Трансплантација на Windows(другите имаат само 1 размавта),ви овозможува да растат и да жетвата зеленчук полесно.ДВЕ пристап клапи, исто така, да ви помогне брзо и точно да се утврди дали зеленчук се зрели и жетва на нив директно, без да се копа во глина почвата или оштетување на растенијата.Велкро прозорец исто така ви овозможува отворање и затворање во секое време. 【Дише Водоотпорен Материјал Кеси】Нашата еко-пријателски градинарски растенија кеси за домати направени од 500 G не-плетени платно, лесен и водоотпорен.Не-плетени ткаенини расте торба има подобра дренажа механизам кој го спречува корен rotted од прекумерното наводнување, овозможува корени да дишат доволно и расте поздрав за зголемување на растенијата раст и приноси!. 【Pack 3 x 10 Gallon Голем Капацитет Здрав Направени】Нашите расте кеси(14inch Дијаметар, 12inch Висина) се идеални димензии за одгледување на зеленчук во вашата tard, кој ќе им помогне форма поздрав на кореновиот систем за вашата растенија, поттикнување на коренот на кастрење, а од корен кружење.Две засилен се справува ви овозможи да се движат лесно околу градината, балкон, патио, тремот или стаклена градина, без да се грижиш за да се оштети. 【Вентилација Обновливи Градина Колонист Кеси】на колонист торба држи вашиот растенија топло во зима и да ги задржи кул во лето.Широко се користи во развој на млади растенија и семиња, да им помогне да расте брзо и подобрување на нивната стапка на преживување.Бидејќи целосно moisturized и дише средина придонесува за брз раст на расадници и семиња, да им помогне да се подобри стапката на преживување.Благодарение на квалитетот на нашиот производ, расте кеси може лесно да се користи за повеќе сезони и не заземаат многу простор кога складирање. 【Широко Usages Отворен и Затворен】На позлата расте кеси се погодни за внатрешна отворено садење.Идеален за балкон градина, patios, мали градини, зелена куќа, сонцето соби, и секоја затворен отворен простор.Се користи за садење компири, домати, лук, кромид, босилек, грав, apple дрвја, папаја дрвја, guava дрва, цвеќиња, и така натаму.Исто така се користи како складирање кеси, како што се стави валкана облека, чување деца играчки и некои gadgets,.Големина : 3 Pack 10 Gallons.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста