• Новак
УБ Clatoon 5-Пакет Од 5 Литри Расте Кеси, Тешки Зеленчук Цвет Растение Расте Кеси, Задебелена Nonwoven Ткаенина Садови со Рачки, Градина Додатоци, Smart Садови

УБ Clatoon 5-Пакет Од 5 Литри Расте Кеси, Тешки Зеленчук Цвет Растение Расте Кеси, Задебелена Nonwoven Ткаенина Садови

Оценка на стоката:
DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

1.Високо Квалитетен Материјал : се Направени од издржлив не-плетени ткаенини, Ткаенина овозможува корени, да дишат и да се развиваат поздрав, ја зголемува растителни раст и приноси.Тоа добро се вклопува со стаклена градина резерви. 2.Одлична Дренажа : Дише ткаенина обезбедува голема вода дренажа, ќе не задржат премногу вода, дозволувајќи им на твоите корени да дишат, па како да расте поздрав и повеќе енергично. 3. Издржливи и Цврсти Рачки : дршката е засилен и stitched, на здрав справи со лесно може да се движи торба полна со почвата и растенијата. 4.Широко се Користи : фабриката садови се идеални за одгледување на овошје и зеленчук како домати, компири, цвеќиња, кромид, зелка, зелена салата, нане и многу повеќе. 5.Лесно да се Мијат и повторна употреба : 5 литри кофа се мие и лесно да се чисти, издржливи не-плетени ткаенини материјал, не е лесно да се оштети, може да се користи за години.Употреба расте кеси, да може да расте без простор барања.Тие може да се организира во секое место, кој добива светлина како тремот или во близина на прозорец.На садови за на растенија обезбеди повеќе бенефиции како што се лесен за употреба, подобра аерација и дренажа, подобро корен системи.Јас сум сигурен дека ќе ви се допадне.Опис : 1.Материјал : Изработени од не-плетени ткаенини 2.Боја : Црна 3.Карактеристики : Лесен за употреба и движење Лесно да се чисти и Обновливи дише Одлична дренажа Пакет : 5-Пакет Од 5 Литри Расте Торби : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста