• Новак
4 Ролни 18 инчен x 1500 Метри Црна Водат Заврши 80 Мерач Тешки Намали Филм | Екстра Јаки 18 инчен Црна Рака се Водат Заврши, Пакување од 4 Ролни

4 Ролни 18 инчен x 1500 Метри Црна Водат Заврши 80 Мерач Тешки Намали Филм | Екстра Јаки 18 инчен Црна Рака се Водат Заврши,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

4 Ролни Црна Рака Се Водат Заврши. 18 инчен x 1500 Метри x 80 Мерач Тешки Намали Заврши. 80 МЕРАЧ X 18" ТЕШКИ ЦРНА ВОДАТ ЗАВРШИ : 80 Мерач црна палета wrap film обезбедува прашина и влага заштита.Исклучително силна водат заврши Филмот.ЦРНА РАКА СЕ ВОДАТ ФИЛМ ЗА КРАЈНА ЗА БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА.Прикривање на стоки со црна рашири филм за квалитет палета презентација.ИСКЛУЧИТЕЛНО СИЛНИ И ОТПОРНИ на АБЕЊЕ : Високи перформанси 18 инчен Водат премиум филм со висок пункција отпор кој е вулгарен на двете страни обезбедување на поголема држат сила и палети оптоварување стабилност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста