• Новак
BOSTANTEN Кожа Ранец за Лаптоп Чанта Секојдневен Колеџ Секојдневен Торба Daypack Црна

BOSTANTEN Кожа Ранец за Лаптоп Чанта Секојдневен Колеџ Секојдневен Торба Daypack Црна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. . 100% Сосема Нов Нето тежина : 2.2 lb (1.02 kg);.ГАРАНЦИЈА BOSTANTEN овозможува на нашите клиенти со брза одговор и најдобра по-продажба на услуги, со цел да се реши било какви прашања или проблеми при користење на ранец чанта.Ако постои некое прашање или проблем, ве молиме контактирајте со нас и да го оставите порака дека ние ќе ги провери и одговор 24 часа на ден.Производство Информации.Материјал : Вистински cowhide кожа.Обвивка Материјал : Полиестер.Затворање : Патент.Големина на : (L) 11 x (H) 15.5 x (W) 5.9 инчи.Тежина : 2.2 килограми.Стил : Случајни & Канцеларија.Карактеристики : Ленти,Мека,Голем капацитет.Повод : Запознавање,Училиштето, Работното Место, На Шопинг, На Патување, На Состанокот.Повеќе Боја Опции : Црна, Беж, Кафена, Обична Црна, Црвена вино. 5 бои се разноврсна за секој стил!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста