• Новак
ГЛАВАТА Атлетски Розова Кавер-Лаптоп Ранец за Жените, 17 Инчен Водоотпорен Туристички Ранец

ГЛАВАТА Атлетски Розова Кавер-Лаптоп Ранец за Жените, 17 Инчен Водоотпорен Туристички Ранец

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СПОРТСКИ ТРЕНИНГ РАНЕЦ ЗА ЖЕНИ : Овој атлетски bookbag е идеален за сите активности нивоа!Поместена воздух мрежа назад & прилагодливи поместена ремени им овозможи на воздушни да тече полесно, за зголемување на breathability и удобност дали пешачење на наклонот или на пат да класа.ХИДРАТ И & го НАПРАВИТЕ СЕТО ТОА : Овој голем капацитет ранец за училиште е главната преграда е изграден да се носат книги, брошури, и преносни компјутери со леснотија.По завршувањето на училиштето, продавница за спортски додатоци како ракавици & свирки во нејзината пространа пред џеб, & навивам шишиња со вода за хидратација во својата земи & go страна мрежа џебови.Не пропуштајте една минута на училиште или во областа време!.MULTIPOCKET ЛАПТОП РАНЕЦ : Внатрешна пенкало, молив, да се видиме, & поместена електроника џебови се направи овој кабриолет ранец подеднакво добро прилагодени за училиштето или канцеларија.Одговара до 17" лаптоп, & работат толку тешко како што игра.БОНУС КАРАКТЕРИСТИКИ : Двојно патентите се најлон и метал за лесна контрола, отварање, & затворање, дури и додека се во движење.Топ висат се справи со е одлично за чување во шкафовите & плакари.ДИМЕНЗИИ & МАТЕРИЈАЛИ : Спортски ранец е од супер лесни, но мерки 17" x 12.5" x 6", & е изграден од квалитетни полиестер & издржливи материјали, па тоа е сигурен, тешки, & долготрајни.Ова е за дамите.Добредојдовте на иднината на ранци.Овој спортски daypack е специјално направена да се имаат сите карактеристики што ви треба за работа, училиште, и активен начин на живот, сите во едно.Целосно прилагодливи и поместена воздух мрежа грбот и рамото ремени му било носителите го носат овој лесен торба содржината за долги периоди во вкупно удобност, додека нејзиниот воздух мрежа зголемува breathability и помага фитил далеку влага.Хит на салата, на патеки, во училница, и заводот целосно подготвена да се справи со секоја пречка.ГЛАВА бренд производи се направени за внатрешна шампион во сите нас.Без разлика дали сте планирање ГЛАВА до ГЛАВА во конкуренција или само Наслов на работа или класа, најдете вашиот совршен торба и да се добие-ГЛАВАТА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста