• Новак
Кошаркар Ѕвезда Леонард Топката Складирање Ранец Спортска Опрема Депозитар Мултифункционален Студент Bookbag За Мажи Жени (N Модел 1)

Кошаркар Ѕвезда Леонард Топката Складирање Ранец Спортска Опрема Депозитар Мултифункционален Студент Bookbag За Мажи Жени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.Најдобар Подарок за кошаркар Ѕвезда Фанови. 2.Ранец МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен Висок квалитет на платно со целосна обвивка, товарот но лесен.Поместена рамо ремени се широк со висока пропустливост материјал, намалување на притисок на рамото и вратот, а имајќи кул кога ќе го носат тоа за долго време. 3.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ОДДЕЛ : Ранец карактеристики повеќе прегради за складирање и можности за дополнителни материјали и опрема како вашиот лаптоп, i Phone, i Pad, пенкало, копчиња, паричник, книги, облека, шише, пасош и повеќе, надворешен USB со вграден-на полнење кабел (ранец содржи само канали и кабли за полнење, а не Моќ Банка). 4.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 19.7×7.1×13.4 инч. 5.Големи Топката poket :топката poket комората е совршен за вршење на фудбалска топка, одбојка, кошарка или фудбал;Може исто така да зачувате опрема потребни за други спортови.Деформирани ранец може да се за училишниот ранец/туристички ранец/duffle ранец, торба/лаптоп ранец.тоа може да се служи како секојдневниот ранец,пространа колеџ bookbag, професионален ранец за лаптоп или секојдневна употреба на било каде за викенд оклопни, повремени меѓународно патување,преку ноќ ранец кампување,планинарење ранец.Ранец, има посебна опрема џеб, може да се стави кошарка, фудбал, одбојка или други топки во ранец, можете исто така да се стави еден пар на вашиот омилен спортски чевли.Посветен на Надворешните Полни Канал,Поврзете го вашиот Моќ Банка во ранец, и поврзете го вашиот мобилен телефон за да надворешен интерфејс, па можете да го полните вашиот мобилен телефон.(Забелешка : ранец е само полнење интерфејс канал, не вклучувајќи Моќ банка). (Овој ранец може да се одржи повеќе работи отколку на сликата)^ ^.Ако го носат овој ранец, вие сте дефинитивно повеќе убав или поубав од моделот на сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста