• Новак
Leecar Алуминиум Претпочитам да Се Јава Коњ Лого Сопствени САД Табличка Рамка Квалитет на Алуминиум Табличка Покрие Табличка Табличка Рамка 12 X 6 Инчи

Leecar Алуминиум Претпочитам да Се Јава Коњ Лого Сопствени САД Табличка Рамка Квалитет на Алуминиум Табличка Покрие Табличка

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Погоден за Американскиот генерал табличка-Американското знаме рамка поклопецот е 6" x 12" (15.24 x 30.48 cm) дизајн.Рамката не го блокира четири агол табличка регистрација етикета и е направена од алуминиум.Погоден за сите автомобил рамки дека љубовта слободни Американците.Тешки-должност, лесно да го инсталирате-алуминиум, екстра-дебела рамка може да се спречи временските промени, можат да го издржат автомобил за перење и дожд, корозија и ' рѓа отпор.Комплет вклучува табличка хардвер монтажа, од не ' рѓосувачки челик табличка навртки.Оваа премија алуминиум табличка, ќе ви обезбеди со екстра изглед и заштита која автомобили и камиони заслужуваат.Регистарски таблички и табличка рамки се исто така претставени нови возачи и нови сопственици.Тоа е совршен подарок за семејството и пријателите, погоден за секоја прилика.Кул и интересни табличка рамка е специјално изграден за Американскиот стандард возила и може да обезбеди енергија што ви е потребно за возење.Дали сте во потрага за еден интересен начин да се направи свој автомобил додатоци?Нашето специјално дизајнирани висок квалитет на табличка рамка е токму она што сте биле барате! ☞ Награда на себе со возбудлив нов автомобил додатоци дека ќе се отвори за сите очи!Регистарски таблички и табличка носители се исто така совршени подароци за нови возачи, нови сопственици, пријатели и семејството, погоден за секоја прилика.Создаде уникатен и персоналните предмети кои ќе бидат љубени, во следните неколку години.Јас со нетрпение очекуваме да ви помогнеме да се создаде совршена табличка!На оваа високо-квалитетни нерѓосувачки челик табличка обезбедува екстра изглед и заштита кои се вашите автомобили и камиони заслужуваат.Жив дизајн е постојани и трајни.На трајни алуминиум табличка носителот штити вашиот табличка од елементи, додека давање на вашето возило уникатен изглед.Лесен за инсталација : 1. Место за миење во место, место на топ преку миење и затегнете ја на возилото. 2. Место snap капак на заптивка. 3. Притисни на тока капак надолу цврсто се додека не се занимаваат со тока.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста