• Новак
Жените Ладно Рамо Кошула Тај-Боја Кратко Sleeve Круг Деколте, T-Shirt Јазол Пресврт Tee Блуза Секојдневен Блузи, за Жени

Жените Ладно Рамо Кошула Тај-Боја Кратко Sleeve Круг Деколте, T-Shirt Јазол Пресврт Tee Блуза Секојдневен Блузи, за Жени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Забелешка : ве Молиме одберете ја соодветната шифра според облека големина на табелата.Половината нема да бидат тесни.Стил : Совршен како улица носат, плажа носат, одморалишта се носат, мода Т-краток, Тенка резервоарот на врвот за Пролет, Лето, Есен, итн.Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата , и можете да го најдете во нашите слики или од опис.Одговараат за Лето и Пролет.Едноставна солидна боја маици, додавање на некои модерни елементи, повеќе енергија во дневниот фустан.Дизајн : На ладно рамо со детали е толку луксузен,претходната посебни јазли биле ревидирани многу пати да се создаде најмногу посебни јазли за клиентите.Повеќе цврсти бои, црна, бела, црвена, сина и зелена, може да се користи со тесни фармерки и здолништа.Повод : на Плажа,во Неврзан,Дневна, birthday (Роденден), Клубови, Танц Перформанси,Забава, дома Vacationand повеќе.Информација за производот : Сезона : Summer Gender : Жени,Девојка Повод : Вообичаена,Секојдневна Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Печатач Стил : Случајни,Fashion Collar : O-Neck Length : Regular Sleeve Должина : Краток Ракав Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 PC Блуза.Повод : Ладно рамо кошули се совршени со фармерки / leggings, чизми, секојдневна облека, работа, празници, забави, референци, кои датираат, вечера, итн.Здраво, Пријатели, Добредојдовте на топло TOPGOD продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!Ние нудиме различни видови на големо производи за вас, вие сте личност од доверба,Се нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања.★ Карактеристики : 1.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Рака или нежно машина за миење со ладна вода / не кајгана / Линија на суво.Карактеристики : Случајни,Тебе Боја,O-Вратот,Кратки Ракави,маица,Блузи,Повик Носат,Стилски и моден дизајн,Лето секојдневен Tops2.Ткаенини : Овој пресврт јазол pullover блузи Лабави е удобно и кожата пријателски, мека.Лабави врски и случајни форми нема да биде во недостаток и нема да биде нејасна.Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа,ви нудиме нашите најдобри услуги.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста