• Новак
Жените Ладно Рамо Кошула Тај-Боја Кратко Sleeve Круг Деколте, T-Shirt Јазол Пресврт Tee Блуза Секојдневен Блузи, за Жени

Жените Ладно Рамо Кошула Тај-Боја Кратко Sleeve Круг Деколте, T-Shirt Јазол Пресврт Tee Блуза Секојдневен Блузи, за Жени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ткаенини : Овој пресврт јазол pullover блузи Лабави е удобно и кожата пријателски, мека.Здраво, Пријатели, Добредојдовте на топло TOPGOD продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!Ние нудиме различни видови на големо производи за вас, вие сте личност од доверба,Се нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања.Информација за производот : Сезона : Summer Gender : Жени,Девојка Повод : Вообичаена,Секојдневна Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Печатач Стил : Случајни,Fashion Collar : O-Neck Length : Regular Sleeve Должина : Краток Ракав Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 PC Блуза.Разноврсна гардероба за главен и топло дена надвор и ладно климатизација затворен places6.Стил : Совршен како улица носат, плажа носат, одморалишта се носат, мода Т-краток, Тенка резервоарот на врвот за Пролет, Лето, Есен, итн.Едноставна солидна боја маици, додавање на некои модерни елементи, повеќе енергија во дневниот фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста