• Новак
Метла и Dustpan Поставите Прашина Пан и Метла Комбо Мултифункционален Телескопски Домаќинство Кат Чистење на Метли и Виткање Dustpan Ѓубре Лопата Лажичка Сет Алатки Метл

Метла и Dustpan Поставите Прашина Пан и Метла Комбо Мултифункционален Телескопски Домаќинство Кат Чистење на Метли и Виткање

Оценка на стоката:
DEN 1992.96

Достапност
Производот е достапен

Издолжени виси заби и густи влакна направи за чистење повеќе удобен и ефикасен.На стигнале род дизајн го прави веќе не мора да се наведнуваат надолу и понесете подот.180° ротирачки главата ви помага за чистење на дното на кревет, на дното на троседот и така натаму.Големина : скратена со 83cm-продолжен од страна 128cm.Пакување листа : 1*Метла и 1*Dustpan.Лесно собранието и широко се користиОдговара за камен на подот и дрвени кат, дневна соба, отворен, балкон, салон за убавина, училиште, компанија, градина, гаража, pet shop etc Product : Метли Dustpan Setsprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен Метли Поставена во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, постои мал износ на грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.➤Општо земено, логистика, обично се испраќаат во рок од 48 часа, а се проценува дека пристигнување време е 9-20 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста