• Новак
SupplySource AC Адаптер Замена за RadioShack ПРО-197 Радио Скенер

SupplySource AC Адаптер Замена за RadioShack ПРО-197 Радио Скенер

Оценка на стоката:
DEN 459.60

Достапност
Производот е достапен

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање.Полначи се сертифицирани со CE FCC итн. ✔МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ - Текст Volt Опсег : 100-240 V / Текст Фреквенција : 50-60 Hz / Кабел Должина : 4 FT. ✔ЗАБЕЛЕШКА : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат. ✔AC Адаптер Замена за Radio Shack ПРО-197 РАДИО СКЕНЕР. ✔ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена повратна Етикета / 720 Дена во секое време Грижете се-Бесплатно Гаранција!Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.Supply Source AC Адаптер Замена за Radio Shack ПРО-197 РАДИО SCANNERNotice : 1. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста