• Новак
adidas Унисекс-Дете Tensaur Работи за Чевли

adidas Унисекс-Дете Tensaur Работи за Чевли

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.adidas унисекс работи чевли; на adidas бренд има долга историја и вкоренето Врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот; Управувано од страна на немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.adidas унисекс-бебе Tensaur се Кандидира Работи Чевли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста