• Новак
DJI Mavic Воздух 2 Пропелер Guard - Безбедност Додаток за Летало,Број на Модел: CP.М-р.00000252.01

DJI Mavic Воздух 2 Пропелер Guard - Безбедност Додаток за Летало,Број на Модел: CP.М-р.00000252.01

Оценка на стоката:
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Зголемување на Безбедноста : Штити пропелери и други објекти од оштетувања и го прави авионот полесно за транспорт.Компатибилност : DJI Mavic Воздух 2 Летало.Она Што Ќе Добиете : Пропелер Guard (Set) × 1. DJI Mavic Воздух 2 Пропелер Guard - Безбедност Додаток за Летало.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста