• Новак
Qwik Пати 4 Тркала Виткање Push Pull Голф КОЛИЧКА - Нога Кочница - ЕДНА Секунда за да се Отвори & Затвори!

Qwik Пати 4 Тркала Виткање Push Pull Голф КОЛИЧКА - Нога Кочница - ЕДНА Секунда за да се Отвори & Затвори!

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВА РАЧКА ЗА КОРИСНИЦИТЕ НА РАЗЛИЧНИ ВИСОЧИНИ.ТОПКАТА ИМАЈЌИ ТРКАЛА ЗА НЕПРЕЧЕНО ВОЗЕЊЕ ВО ТЕКОТ НА СИТЕ ТЕРЕНИ.ЗДРАВ & ЛЕСЕН АЛУМИНИУМ РАМКА!ЧАДОР ДРЖАЧ, СЕ ОПФАТЕНИ СО КОЛИЧКА!.ЗБИРА ВО ЕДНА СЕКУНДА!МНОГУ КОМПАКТЕН ЗА ДА ГИ СОБЕРЕ БИЛО КАДЕ!.Ова е најбрз виткање/одвиваат голф количка во светот.Со притискање на копчето, на количката набори.Само подигнете го рачка и на количката е подготвена за употреба.За кратко време, ние сме вклучувајќи БЕСПЛАТНА ЧАДОР ДРЖАЧ со ова купување!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста