• Новак
Сервер Производи CP-200-2OZ-87610 Фонтана Тегла Пумпа за 2 Четвртиот Плитки Фонтана Тегла, 2 мл. Целосна Дел, Укина Дебели и Particulate Конзистентност Мирудии, од не ' Рѓосувачки

Сервер Производи CP-200-2OZ-87610 Фонтана Тегла Пумпа за 2 Четвртиот Плитки Фонтана Тегла, 2 мл. Целосна Дел, Укина Дебели

Оценка на стоката:
DEN 3328.56

Достапност
Производот е достапен

Фонтаната Тегла Пумпа.За 2 qt.Плитки Фонтана Тегла. 2 мл.Целосен Дел.Укина Дебели и Particulate Конзистентност Мирудии.Управуваат со храна трошоци и клиентите искуство со дел контролирана, од не ' рѓосувачки челик пумпи.Сервер Производи CP-200-2 OZ-87610, Фонтана Тегла Пумпа, За 2 qt.Плитки Фонтана Тегла, 2 мл.Целосна Дел, Укина Дебели и Particulate Конзистентност Мирудии.Совршен за вашата фонтана, countertop исечок или во сопствен издавање станица (избрана на стр 36-40).Точење на countertop, drop-in или чудни фонтана апликации, секој дизајниран со храна видови на ум.Управуваат со храна трошоци и клиентите искуство со дел контролирана, од не ' рѓосувачки челик пумпи; прилагодливи во 1/8 оз.постепено.Капка-модели во функција на повисок празнење точка за дополнителни служат царинење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста