• Новак
Сервер Производи CP-1/9-87300 Храна Пан Тегла Пумпа за 1.9 Четвртиот (60 мл.) Jar, 1 мл. Целосна Дел, Укина Дебели и Particulate Конзистентност Мирудии, 1/9-Големина, од не ' Рѓосувачки ?

Сервер Производи CP-1/9-87300 Храна Пан Тегла Пумпа за 1.9 Четвртиот (60 мл.) Jar, 1 мл. Целосна Дел, Укина Дебели и Particulate

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1/9-Големина Тегла Пумпа.За 1.9 qt. (60 мл.) Jar. 1 мл.Целосен Дел.Укина Дебели и Particulate Конзистентност Мирудии. 1 мл.дел по мозочен удар е прилагодлив во 1/8 оз.постепено.Сервер Производи CP-1/9-87300, 1/9-Големина Тегла Пумпа, За 1.9 qt. (60 мл.) Jar, 1 мл.Целосна Дел, Укина Дебели и Particulate Конзистентност Мирудии.Им служи на повеќе во помалку простор; нашите ексклузивни 1/9-големина тегла има 60 мл.капацитет, наспроти традиционалната, 1/9-тавата со само 35 мл.капацитет. 1/9-големина тегли и координирање на нерѓосувачки челик пумпи се вклопуваат каде 1/9-големина тави се користи.Дизајниран со храна видови на ум – пумпи за тенка сирупи и сос или дебели мирудии со particulates. 1 мл.дел по мозочен удар е прилагодлив во 1/8 оз.постепено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста