• Новак
Телото Бонбони Челик Женска Половината Појас Бикини Плажа Прилагодливи Лустерот Dangle Стомак Прстен Стомак Синџир

Телото Бонбони Челик Женска Половината Појас Бикини Плажа Прилагодливи Лустерот Dangle Стомак Прстен Стомак Синџир

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

14 мерач папокот прстен стомак синџир.папокот пирсинг со 7/16 инчен; 11 millimeter barbell должина.Направена со трајни 316 L не ' рѓосувачки челик криви barbell.Стомакот прстен половината синџир направени со 42 инчен; 1067 millimeter прилагодлива должина на синџирот.Јасно врвот и на дното акценти со лустерот стил dangle шарм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста