• Новак
CLISPEED 10pcs Игра Прст Опфаќа Анти-Статички Екран на Допир со Прст Капи Палецот Ракав Cots за Телефонот Игри Црна

CLISPEED 10pcs Игра Прст Опфаќа Анти-Статички Екран на Допир со Прст Капи Палецот Ракав Cots за Телефонот Игри Црна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мал и лесен, може да донесе тоа каде и да одите и да го користите секогаш кога ќе сакате да се играат игри.Направени од проводен pvc, можете да се чувствуваат поудобно кога играте игри, воопшто не грижете се за мелење на рацете или прстите спарно.Прст ракавите се вклопи во вашите раце.Не падне и со мека на допир чувство.Вие сакајте се чувствуваат постоењето на нив.Weaering овие прст опфаќа, вашиот екран сакајте се нечистотија со масло и отпечатоци и влијаат на гледање.Изолирани рака пот, зголемување на вашата игра на резултат.Овој пар на прст на ракавите ќе ви помогне да ја подобрите игри искуство.Description Cleverly дизајниран, овие телефонот игра прст ракави ви овозможи да се одделат вашиот палец со екран на допир, брзо пот удар-далеку и брзо се суши.Не само што ќе се намали триењето на екраните, но, исто така, обезбеди чувствителност на допир, ви обезбеди со импресивен и лесно игри искуство.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјали : Најлон, ткаенина.- Големина : 3.8 x 2 x 0.1 cm/1.5 x 0.8 x 0.039 инч.- Изолирани рака пот, зголемување на вашата игра на резултат.Овој пар на прст на ракавите ќе ви помогне да ја подобрите игри искуство.- Направени од проводен pvc, можете да се чувствуваат поудобно кога играте игри, да не се грижи за мелење на рацете или прстите спарно.- Прст ракавите се вклопи во вашите раце.Не падне и со мека на допир чувство.Можете дури и не чувствуваат постоењето на нив.- Weaering овие прст опфаќа, вашиот екран нема да биде нечистотија со масло и отпечатоци и влијаат на гледање .- Мал и лесен, може да донесе тоа каде и да одите и да го користите секогаш кога ќе сакате да се играат игри.Пакет Including10 x Прст Ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста