• Новак
Dilwe РК Брод Пропелери, Г.С. CCW Најлон 2 Ножеви Ротирачки 2mm Вратило Далечински Управувач Брод Брод Пропелери Бришачи Сет

Dilwe РК Брод Пропелери, Г.С. CCW Најлон 2 Ножеви Ротирачки 2mm Вратило Далечински Управувач Брод Брод Пропелери Бришачи

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

АПЛИКАЦИЈА : Со силен удар, пропелер се погодни за 2mm вратило РК подводни брод брод.Пакетот вклучува 1 пар г.с. ccw брод пропелер ножеви.НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ : Направен од армирано најлон материјал, тоа е еластична и притисок-доказ кој подобрување на издржливост на пропелери.ЛЕСНА : мала тежина и малата големина дизајн, тоа нема да додадете дополнителни оптоварување на брод за да се обезбеди безбедно функционирање.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Лесно да се инсталира и еднаш ќе се инсталира, тоа е несигурен да падне.ГАРАНЦИЈА : Нашите производи имаат 180 дена гаранција, ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста