• Новак
Холандски Природна Гума Метла

Холандски Природна Гума Метла

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Една алатка за сува и течни spills.Метла Главата Size 12" x 2".Telescoping Се Справи Со Должина Од 34"-51" .Глава Материјал : природна гума.Дури и работи неверојатно добро на тепих!Чисти дрво подови, без чешање.Тоа е метла, чистење со четка и squeegee сите во еден!Види прашина и домашно милениче коса дојде до вас како мека електростатско влакната.се привлечат и стапица тоа.Одлично за гаража или околу базен; за base, пилевина, трева, лисја или песок.Холандската Гума Метла е идеален за подигање lint, прашина, нечистотија, и повеќе од облека, текстил, теписи и килими, дрвени подови, плочки, и други тврди површини Работи прекрасно кога чистење нечистотија и spills.Исто така, може да се користат мокри да се чисти автомобили, бродови, и RV е.Гума влакната од една страна и squeegee на други претвори оваа метла во една прекрасна алатка за да се задржи внатре во домот и надвор.Холандската Гума Метла е крајната чистење алатка која ќе го замени широк спектар на конвенционалните чистење алатки.Тоа е метла, чистење со четка и squeegee сите во едно!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста