• Новак
Seward 3436B34 Stomacher Модел 400C Полиетиленска Кеса 6141, Затворање (Пакување од 250)

Seward 3436B34 Stomacher Модел 400C Полиетиленска Кеса 6141, Затворање (Пакување од 250)

Оценка на стоката:
DEN 4524.24

Достапност
Производот е достапен

Sterilized (гама-irradiated) полиетиленски ќеси. 65 Mm дебели за високо влијание сила (9.2 Mpa затегнувачка, 27.1 Mpa ultimate), дури и вода ниски температури.Еден комора кеси за употреба во лабораторија blenders.Не несакани шевовите, еден широк дното печат.Торба внатрешната стерилитет увери со патентиран солза-оф стерилни бариера врвот.Многу транспарентен и пункција-отпорни богородица екструдиран полиетилен цевка материјал.Нема несакани шевовите, еден широк дното печат.Едноставно солза на перфорирани крајот заедно на врвот, отворите, и вметнете ја материјал за да се анализираат и обработуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста