• Новак
Dreametech Главниот Ролери Четка Покрие Компатибилен за D9 Роботски Правосмукалка (Еден Пакет)

Dreametech Главниот Ролери Четка Покрие Компатибилен за D9 Роботски Правосмукалка (Еден Пакет)

Оценка на стоката:
DEN 503.76

Достапност
Производот е достапен

Двоен-Заштита : поклопецот штити главната четка и подот од гребење во исто време.Анти-Заплитане : На насловната и анти-ликвидација челик жица спречува ликвидација на кабелот за напојување и други потенцијални конфузија.Ја подобрува Поголема Ефикасност : Спречува прашината од паѓање од многупати, и им помага на робот правосмукалка да издржам и си го цица подобро.Лесен за Инсталација и Отстранување : Брзо копче дизајн, лесно може да се управува со една рака.Супер едноставно да се соберат и расклопување.Материјал : ABS/TPU/SU304 Големина на : 209.9*66.1*19.75; погоден за Dreame Tech D9.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста