• Новак
Dixon WDS1 Топла и Ладна Вода Мешање Станица, 15 ID, Бронза/Нерѓосувачки Челик

Dixon WDS1 Топла и Ладна Вода Мешање Станица, 15 ID, Бронза/Нерѓосувачки Челик

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Контрола вентили (свет стил).Топла и Ладна Вода Мешање Станица.Топла и ладна вода мешање станица, бронза, монтира на ѕид.Пакет Димензии : 26.67 L x 44.45 H x43.18 W x(сантиметри).Бронза Топли и Ладна Вода Мешање Станица, Топла и ладна вода мешање станица, бронза, монтира на ѕид., Контрола вентили (свет стил), Топла и Ладна Вода Мешање Станица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста