• Новак
2 Парчиња Божиќ Престилки Бивол Plaid Проверете Престилка Прилагодливи Ткаенина Црвено Ретро памучен ткаенина на карета Elk Престилка за Среќен Божиќ Партија Кујната

2 Парчиња Божиќ Престилки Бивол Plaid Проверете Престилка Прилагодливи Ткаенина Црвено Ретро памучен ткаенина на карета

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Износот на пакет : нашиот Божиќ престилки имаме 2 различни модели, црвена и зелена plaid престилка со елен и Божиќ престилка со Среќен Божиќ букви, доволно количество и симпатична доволно за вашата дневна замена, исто така погоден за споделување со вашите пријатели или семејства.Соодветна големина : секој од нашите Божиќ престилка мерки за прибл. 68 x 55 cm/ 26.8 x 21.7 инчи, со прилагодливи вратоврска дизајн, може да се прилагоди за да се удобно должина сакате и погоден за повеќето луѓе да се носат.Прилагодливи дизајн : нашата кујната готвење престилка обезбедува голема покриеност од градите до коленото, доаѓа со прилагодливи на рака, кои можат да бидат врзани во предниот или задниот дел, удобен за носење, овој гроздобер готвење одговараат може да биде лесно променет за да одговара на повеќето големини.Разноврсна додаток : нашиот Божиќ тематските престилки би можеле да се применат не само како Божиќ костимот додаток за во автомобил, но, исто така, може да бидат во секојдневна употреба за кујна, отворено BBQ активности или партии, исто така добар избор за подарок член на вашето семејство, можете да ги споделувате готвење уживање со нив.Добар подарок избор : на печење престилка доаѓа со исклучителна пакување, изгледа симпатична и деликатна, може да стане добар подарок за вашиот татко, мајка, сопруга, сопруг и зима партија додаток, се направи вашите пријатели изненадени и задоволни. 2 Парчиња Божиќ престилки црвено ретро памучен ткаенина на карета ткаенина престилка прилагодливи elk престилка за Божиќ партија, 2 стилови Карактеристики : Материјал : Божиќ престилка е направен од памук, лен материјал, кој е издржлив и лесен, ќе ви обезбеди добар носи искуство, прават што сакаат готвење време.Смешни додаток : Нашиот Божиќ тематските престилки би можеле да се применат не само како Божиќ костимот додаток за во автомобил, но, исто така, може да бидат во секојдневна употреба за кујна, отворено BBQ активности или партии, исто така добар избор за подарок член на вашето семејство, можете да ги споделувате готвење уживање со нив.Карактеристики : Материјал : памук, лен Количина : 2 парчиња Големина : прибл. 68 x 55 cm/ 26.8 x 21.7 инчи (прилагодливи) Пакетот вклучува : 2 x Божиќ престилки Топло напомена : зборови на производи не се за трговска марка се користи, нашата трговска марка е Geyoga.Ве молиме овозможи мерење грешка поради прирачник за мерење.Таму може да имаат мала боја разлики поради различни прикази.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста