• Новак
ЏЕМ ХАРТИЈА Премиум Прибор Партија Пакет - Пластични Предниците - Јасно - 48 Расположливиот Предници/Пакет

ЏЕМ ХАРТИЈА Премиум Прибор Партија Пакет - Пластични Предниците - Јасно - 48 Расположливиот Предници/Пакет

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Боја : Јасно.Големина : Стандард (Прибл. 7 инчи долг).Количина : 48 по пакет.Нашите пластични предници се направени од високо-квалитетни, трајни пластика која е и перат и еднократно!.Овој врвен квалитет прибор за јадење е за еднократна употреба за лесно чистење, што го прави совршен за родендени, настани и лица со шарени тема!.Различни Пластични Предници За Вашата Забава!Се што имаат Партија?Дали Љубовта да се почитуваат боја теми?Доколку сте одговориле потврдно, или на двете од овие прашања, тогаш вие само може да треба нашата Шарени Прибор!ЏЕМ Хартија® сега нуди пакети на Светла Боја Предници!Совршен за вашата следна забава, или само да се има околу куќата, овие гранки ќе додадете прскање на боја на оброците ќе им служат.Произведени од премиум пластика, овие гранки се посилна, тогаш повеќето стандардни пластични предници додека мерење на иста стандардна големина.Оваа спакувани предмет содржи 48 поединечни гранки по торба, во било која светла боја можете да изберете.Неколку од нив со нашите појавување на Салфетки, Чинии, и Tablecovers па вашата следна партија е сигурен да бидат запаметени!Детали Големина : Стандард (Прибл. 7 инчи) Боја : Јасно Количина : 48 Предници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста