• Новак
FixtureDisplays® Метал Гласачката Кутија Донација Кутија Предлог Кутија Стојат Екранот 11064

FixtureDisplays® Метал Гласачката Кутија Донација Кутија Предлог Кутија Стојат Екранот 11064

Оценка на стоката:
DEN 3012.96

Достапност
Производот е достапен

Метал Гласачката Кутија Донација Кутија Предлог Кутија Стои На Екранот.Оваа цевка застане е специјализиран дизајн за прикажување на гласачка кутија, донација кутија, предлог кутија и предлог кутија во секоја прилика.Тоа е лесен за инсталација и лесен за употреба.Стојат мерки 14" ширина x 30" висина x 10" длабочината, далечината помеѓу две цевки се 7".Поврзани ливче/донација/предлог кутии се, исто така, во парк.Нивните ASIN се : B00 MHWXC9 U, B00 TXZINZ2, B00 TXZJA3 G, B0177 ODNQO, ве молиме да пребарувате нив слободно!Овој објект е неодамна redesiend.Ако сте го купиле оваа ставка пред тоа, и сакаат нови за да натпревар, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.Fixture Displays Метал Гласачката Кутија Донација Кутија Предлог Кутија Стојат Екранот 11064.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста