• Новак
JJSPP Отворено Дневна Птица Форма Правец на Chimes Двор Градина Дрвени Ѕвона Правец на Свири Ѕид Виси Дома Декор Декорација Правец на Chimes

JJSPP Отворено Дневна Птица Форма Правец на Chimes Двор Градина Дрвени Ѕвона Правец на Свири Ѕид Виси Дома Декор Декорација

Оценка на стоката:
DEN 1606.56

Достапност
Производот е достапен

Стил : едноставен и модерен.Персоналните правец на chimes за Одбележувањето, донесе вашиот прекрасен меморија.Терапевтски звук на отворено правец на chimes создава удобна и опуштена средина за вас, Слушате музика донесе од страна на ветрот chimes, ви држи подалеку од бучен град метежот и вревата, и го намалува стресот и заморот предизвикан од работа, можете да уживате во чувството на релаксација.Правец на chimes се маскота и симбол на добра среќа, тоа ќе ви донесе среќа, мир и задоволство .Кога станува подарок даден на луѓето околу вас, ќе ги донесе среќа и благослов.Ветрот chimes се многу погодни за декорација на вашата градина, тераса, тремот, итн.Без разлика каде ќе се откажам тоа, вие ќе се чувствувате својата убавина.Име : Ветрот Chime Style : едноставен и modernmaterial : metal Personalized правец на chimes за Одбележувањето, донесе вашиот прекрасен меморија.Терапевтски звук на отворено правец на chimes создава удобна и опуштена средина за вас, Слушате музика донесе од страна на ветрот chimes, ви држи подалеку од бучен град метежот и вревата, и го намалува стресот и заморот предизвикан од работа, можете да уживате во чувството на релаксација.Правец на chimes се маскота и симбол на добра среќа, тоа ќе ви донесе среќа, мир и задоволство .Кога станува подарок даден на луѓето околу вас, ќе ги донесе среќа и благослов.Ветрот chimes се многу погодни за декорација на вашата градина, тераса, тремот, итн.Без разлика каде ќе се откажам тоа, вие ќе се чувствувате својата убавина.Пакет : 1 PC Широк Chime Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста