• Новак
OvaEasy Белка Од Јајце Во Прав Протеини Сите Природни Жолчките (Чоколадо)

OvaEasy Белка Од Јајце Во Прав Протеини Сите Природни Жолчките (Чоколадо)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мускулите Зграда на Протеини во Прав - Вкус здрава чоколадо добрина од Ova Easy белка од јајце во прав!.Инстант Пост-Тренингот Пијалок - Само се меша 2 топки од белка од јајце протеини во прав со 4-8oz на ладна вода. 5-Состојка во Прав - содржи Само сушени жолчките, какао во прав, stevia, choco, & ванила вкус!.Без Глутен, Лактоза, & Холестерол - Ova Easy чоколадо во прав е безбедно за било која диета!.За Тресе, Пијалаци, и Енергија Каснувања - Добиете вашиот многу потребните јајце протеини од секој пакет на Ova Easy!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста