• Новак
C14500 Легура 145 Tellurium Бакар Празен Круг Род (.875) 7/8 Кол X 2 - се Користи, Неотворена, Неоштетени Објект

C14500 Легура 145 Tellurium Бакар Празен Круг Род (.875) 7/8 Кол X 2 - се Користи, Неотворена, Неоштетени Објект

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

C14500 ЛЕГУРА 145 TELLURIUM БАКАР ПРАЗЕН КРУГ РОД (.875) 7/8" КОЛ X 2".Произведени во прецизни дебелина и големина.Суровини се произведени според висок технолошки стандарди.Алуминиумски производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.Репро-материјал е повеќенаменски за широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти.C14500 ЛЕГУРА 145 TELLURIUM БАКАР ПРАЗЕН КРУГ РОД (.875) 7/8" КОЛ X 2".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста