• Новак
Облека за Жени V Вратот Рака Разгореа Краток Ракав Цврст Боја Секојдневен Лабава Лето Директно Мини Фустани

Облека за Жени V Вратот Рака Разгореа Краток Ракав Цврст Боја Секојдневен Лабава Лето Директно Мини Фустани

Оценка на стоката:
DEN 77.52

Достапност
Производот е достапен

целосна се лизга под злато едно парче бански костуми perfect наметки формално лак бели потпетици кошули долари модели на графички кавга секојдневен шорцеви со висок појас боја со ракави канцеларија блузи cami лента слатки високи голф на рамо tshirt оглавник резервоарот на заоблен вечер шарени појас.Она што ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР Женска Dresswomen е sleevelessracerback и долг ракав лабава обичен макси фустани повик со џебови vintagefloral чипка брод вратот коктел формално замав лето краток домот frilledpleated одговара & одблесокот сплит вратоврска боја ретро оглавник рокабили polka точки симпатична vsweet длабоко 3/4 midi појас чај вечер џеб копчето до печати flowy партија т-shirtadjustable strappy плажа круг разгореа матурска капа-sleeve исклучување на рамо кавга sidescoop висока ниска плус големина на половина v деколте врвот scooped заврши belted империја waistasymmetrical бохемски солидна комбинација подуени пресврт пред црисс-крос v-вратот capwork породилно шлиц асиметрични ладно печатени блузи за leggings мини tanksundress памук, лен шарени ленти костими за капење покрие о-вратот colorblockblack бизнис носат на коленото должина на линија на едноставна туника shift падне секси colorbowknot Големина : Големи | Боја : Морнарица Промоции може да варира во зависност од големината/боја. ✿Добредојдовте на Мраз'nai✿ Забелешка : ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Тоа е многу добро направени и квалитет е висока. ☀65% Полиестер, 35% Spandex☀Повик, Бохемски Стил, Копчето Надолу Sundress одговараат за Летен Одмор, Плажа, Свадба Партија, Датум, Повик на Отворено.Големина на Домот Фенер Кратки Ракави Ракав Носат на Работа Секојдневен Молив Фустан со Појас Карактеристики : Женска Фустани,Кратки Ракави,Разгореа,Директно,Секојдневен,Sundress.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста