• Новак
ZESICA Жените Лето Заврши V Вратот Бохемски Цветни Печати Кавга Замав Линија Плажа, Мини Фустан

ZESICA Жените Лето Заврши V Вратот Бохемски Цветни Печати Кавга Замав Линија Плажа, Мини Фустан

Оценка на стоката:
DEN 671.76

Достапност
Производот е достапен

Ц : јас сум 52,145 lbs, доаѓа право над колената.A : јас сум 53,115 lbs, 3.Прилики : Оваа елегантна и секси фустан совршен за партија, саем, коктел, датира, плажа, свадба, одмор или неформални повод итн.Ако имате големи гради,Изберете една големина се нагоре; 2.Материјал : полиестер; Лесни и Меки Големина : S, M, L, XL,XXL Бои : Морнарица /Red2/ Зелена/ Бела /Red / Виолетова/ Портокал/ Лаванда/ Navy2 /Tangerine/ Сино/ Нане / Голи/ Кралска Сина (14 Бои) Облека, Нега : Рака Мие / Машина Перат Ладно.Овој лесен-за-носат парче зборува за себе, стил едноставно, со тен слајдови за плажа пикник или фустан таа за вашиот следен настан со едноставни потпетици и изјава накит.Облечен во С.Облека Вклучуваат : 1 X Жените Краток Фустан.Облечен во М.Ги повикува сите Boho сака, ќе треба нашата "Неверојатни Благодат Фустан" во вашата гардероба.2 над колената.Ако имате поголеми биста и висок,изберете XXL.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака мие препорачува; Машина за миење ладно / Не Кајгана / Висат Линија или Сува.Машина За Миење.ЗАВРШИ СТИЛ DRESSDeep V Деколте, Капа ракав,Цветни печати,Вратоврска Половината ,V деколте и волан средување на целиот процес.Повод : Лето плажа, забава, одмор, свадба забава, роденден, саем, коктел, крстарење, вечер партија и секојдневно носење. Д : јас сум 56,160 lbs,XL е малку краток за мене,јас носат spanx шорцеви underneith само во случај.Овој лесен-за-носат парче зборува за себе, стил едноставно, со тен слајдови за плажа пикник или фустан таа за вашиот следен настан со едноставни потпетици и изјава накит. Tips1 : Ако имате големи гради,Изберете една големина до Tips2 : Носи Укажуваат на тоа : со долна облека.E : јас сум 57,170 lbs.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста