• Новак
Dickies Хадсон Ранец, Скарлет Црвена, Една Големина

Dickies Хадсон Ранец, Скарлет Црвена, Една Големина

Оценка на стоката:
DEN 1020.00

Достапност
Производот е достапен

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Рака се Откажат : 083009033309 инчи; Џебови : 2 лизга, 1 надворешноста.Џебовите : 2 внатрешни работи, се лизга, 1 внатрешни работи zip, 1 надворешноста.Хадсон е чекор во големина од класичниот со засилен дното.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста