• Новак
Koearrts Патување Пешачење Ранец Водоотпорен Лесни Оксфорд ткаенина Ранец за Мажи Жени

Koearrts Патување Пешачење Ранец Водоотпорен Лесни Оксфорд ткаенина Ранец за Мажи Жени

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ : Висока густина 600 D полиестер, издржливи.ГОЛЕМИНА : 16.9"x11"x6.3".МУЛТИ-ЏЕБ ДИЗАЈН : Постои голем patch џеб во внатрешноста на главниот џеб да се класифицираат вашите предмети.Постои мрежа џеб на секоја страна од телото, и zippered џеб на предната страна.МУЛТИ-СЦЕНА АПЛИКАЦИЈА : Погоден за работа, шопинг, ден патувања, одмор, патување, пешачење, кампување, итн.УДОБНОСТА : Лесни и со голем капацитет, удобно поместена рамо, рака, ергономски лак дизајн, рамо, рака може да се прилагоди по волја.Koearrts ранец е направен од високо-густина Оксфорд ткаенина, кои се многу трајни и научно дизајнирани да ги задоволат вашите патувања потреби.Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина.Удобно и отпорни на нечистотија.Двојно страна џеб дизајн : чаша вода или чадор може да бидат сместени на двете страни, многу погодно.Врвот се справи со рака : лесно да се носат.Патент џеб дизајн : главен џеб со голем patch џеб внатре да се класифицираат лични предмети, а mesh џеб на секоја страна од телото, и голем патент џеб на предната страна.Поместена рамо ремени : На ергономски криви дизајн држи рамената од добивање уморни.Мулти-сценарио за апликации : се Многу погодни за работа, шопинг, ден патувања, одмор, патување, пешачење, кампување, итн.Совети : препорачливо е да се мијат со рака, нека се исуши природно, не bleach, и не се вртат сува.Поради различни мерни методи, оваа големина на податоци е нормално.Грешката е во 1-3cm.Ако имате било какви други прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста