• Новак
Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Школки на Песочна Плажа

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Школки на Песочна Плажа

Оценка на стоката:
DEN 1103.76

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста