• Новак
Машка Мода Прашка Торба СТП Кожна Торба со Висок Капацитет Crossbody Ранец Мини Ipad Градите Торба Со USB Полнење Порта

Машка Мода Прашка Торба СТП Кожна Торба со Висок Капацитет Crossbody Ранец Мини Ipad Градите Торба Со USB Полнење Порта

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 13.4 X 6.3 X 2.4 инчен (Hx Lx W).Држи сите мобилен телефон модели, ipad mini, копчиња, паричници, кредитни картички и други податоци.ИЗДРЖЛИВИ : се направени од врвен квалитет Оксфорд ткаенина.Водоотпорен и носат-отпорни.Тоа е безбедно, стилски, корисна, лесни удобно и убаво на грб/ градите/ рамо.ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТ & СЛУШАЛКИ ДУПКА : Ова прашка торба со надворешни полнење преку USB порта (моќ банка не е вклучен), удобен да го полните телефонот.На страна дупка е за слушалка жица, можете да уживате во музика во секое време секаде.УДОБНО : Тоа е совршен за бизнис/ неврзан/ travel/ велосипедизам и секојдневниот повик за користење.Го носат овој прашка торба преку рамо или удобно, или крст на градите за да ги одврати крадци и да ги задржи вашите раце слободни.ДОБРО ДИЗАЈНИРАНА од ЧОВЕК ТОРБА : Тоа е совршен за прошетка, патување, велосипедизам, пешачење, забавни паркови и секојдневниот повик за користење.Исто така, тоа е голем дар за секого.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста