• Новак
Сет од Четири Тенџере Носители за Кујна (Чај и Кафе)

Сет од Четири Тенџере Носители за Кујна (Чај и Кафе)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Сет од 4 ти овозможува да се стави еден од контра и да ги користите другите да се одржи тенџере.Постојат 6 дизајни за да изберете од.доволно мала за да лесно продавница, но е доволно голема за да се одржи големи садови без гори вашата контра.Го прави голем успех за било готви.Одличен подарок за било готвење ентузијаст.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста