• Новак
Мрачно Мермер Црно и Бело Тенџере Носители Сет од 2 Отпорни на Топлина Жешко Тенџере Носителот Влошки Кујна Potholder за Готвење и Печење

Мрачно Мермер Црно и Бело Тенџере Носители Сет од 2 Отпорни на Топлина Жешко Тенџере Носителот Влошки Кујна Potholder за

Оценка на стоката:
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Нашата тенџере носители се направени од полиестер, водоотпорен материјал и анти-scalding материјал, мека quilted обвивка.Тоа е добар помошник во кујна.Спецификации : Сет од 2 тенџере носители, со еден џеб и други без џеб.Димензии : 8in x 8in.На страна lanyard дизајн може да се закачи со користење на виси јамка или се чуваат уредно во некоја фиока.Високо Отпорни на Топлина : Кујна potholder имаат добра отпорност на топлина, ви помага да го заштитите вашите раце и рацете од топлина од рерна и оставете можете безбедно да се отстрани топли јадења тави, садови и од рерна.Издржливи и Цврст Стисок : Печење жешко тенџере влошки се лесни за употреба и цврст стисок на жешка антена или тенџере, додавајќи безбедност на готвење процес.Модерен, практични и безбедно да се користи во кујната како potholder или trivets.Совршени се за внатрешна или надворешна употреба целата година!.Повеќе Бои и Поставува Достапни : Тие се спакувани во едноставна и елегантна подарок кутија и се совршен одмор подароци за вашите мајка сопруга семејство, роднини и пријатели на Денот на Мајката Велигден Катира Ден Роденден Housewarming Денот на Благодарноста Божиќ и е најдобриот избор за печење љубовници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста